Редакційний штат

В.В. Сержанов - доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет) (головний редактор)
Н.І. Шетеля - кандидат психологічних наук, доцент (КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР) (заступник головного редактора)
Л.І. Сахарнацька - кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет) (заступник головного редактора)
Г.І. Костьов'ят - кандидат економічних наук (Ужгородський національний університет) (відповідальний редактор)
Я.Ю. Агій - кандидат економічних наук, доцент (КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР) (відповідальний секретар журналу)
В.В. Готра - доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
І.Ю. Штулер - доктор економічних наук, професор (Національна академія управління, м. Київ)
Р.Р. Білоскурський - доктор економічних наук, професор (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, м. Чернівці)
В.П. Мікловда - доктор економічних наук, професор, член-кор. НАН України (Ужгородський національний університет)
В.І. Варцаба - доктор економічних наук, професор (Ужгородський національний університет)
Г.М. Колісник - доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
B.О. Огородник - кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
В.П. Андришин - кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
К.М. Онищенко – кандидат мистецтвознавства ( КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР)
О.А. Телеп - кандидат наук з соціальних комунікацій, доцент ( КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР)
Л.Г. Глоба - кандидат педагогічних наук, доцент( КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР)
О.Г. Кравчук - кандидат педагогічних наук, доцент( КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР)
М.В. Апшай - кандидат наук з соціальних комунікацій, доцент( КЗВО «Академія культури і мистецтв» ЗОР)
Б. Гечбайя - доктор економічних наук, доцент (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
Р. Цінарідзе - доктор бізнес-адміністрування, доцент (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
П. Арошідзе - доктор бізнес-адміністрування, доцент (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
М. Радман-Фунаріч - доктор філософії, доцент (Політехнічний інститут в м. Пожега, Республіка Хорватія)
Б. Андрліч - доктор філософії, професор (Політехнічний інститут в м. Пожега, Республіка Хорватія)
Б. Піскер - доктор філософії, доцент (Політехнічний інститут в м. Пожега, Республіка Хорватія)
О. Тошович-Стефанович, к.е.н., доц., науковий співробітник (Інститут міжнародної політики та економіки, м.Белград, Республіка Сербія)